Ponuka kurzov

Ponúkame Vám širokú škálu tanečných kurzov pre mládež, dospelých aj seniorov, pod vedením profesionálnych lektorov, trénerov a inštruktorov.

Tanečné kurzy pre dospelých

TANEČNÉ KURZY PRE DOSPELÝCH A SENIOROV

Úlohou tanečných kurzov pre dospelých je naučiť základné tanečné kroky jednotlivých spoločenských tancov až po tie najzložitejšie.

Tanečné kurzy pre stredné školy

TANEČNÉ KURZY PRE STREDNÉ ŠKOLY

Sme experti na venčekové tanečné kurzy pre stredné školy. Už 21 rokov vyučujeme venčekové tanečné kurzy a organizujeme venčekové plesy na najvyššej úrovni.

Latino pre ženy

LATINO PRE ŽENY

Chcete mať krásnu postavu či sa iba potrebujete odreagovať po náročnom dni? Nemáte tanečného partnera? Žiadny problém! Tento kurz je presne pre vás!

Svadobná príprava tanečné kurzy

SVADOBNÁ PRÍPRAVA

A je to tu. Ale, čo so svadobným tancom? Nenechajte však veci na náhodu. Ponúkame Vám svadobné tanečné rýchlokurzy, možnosť individuálneho nácviku tanca na svadbu, či zvýhodnené svadobné balíky.

Tanečná príprava na ples

TANEČNÁ PRÍPRAVA NA PLES

Šaty, make-up a účes už máte na ples vybrané, ale robíte si starosti čo s tancom? Ponúkame Vám možnosť individuálneho nácviku tanca na plesy a bály.

Individuálne lekcie tanca

INDIVIDUÁLNE LEKCIE

Individuálna lekcia je tá najefektívnejšia forma tanečnej prípravy, nakoľko lektor sa na tanečnej sále venuje výlučne iba vám a vášmu partnerovi.

Pro-Am lekcie tanca

PRO-AM LEKCIE

Pro-Am je kombinácia profesionálneho (Pro) a amatérskeho (Am) tanečníka v jednom tanečnom páre. Vyskúšajte túto lekciu aj vy!

Tančiarne

TANČIARNE

Skvelý večer plný hudby, tanca a zábavy podčiarknutý dokonalou atmosférou tanečnej školy. Príďte sa aj Vy odreagovať od bežných dní a pretancujte s nami večer!

Tanečný Bál

Tanečná škola TOP CENTRUM pripravuje v Bratislave počas plesovej sezóny jedinečný Tanečný Bál! Tento skvelý večer je venovaný všetkým tanečníkom i netanečníkom – všetkým milovníkom spoločenského tanca, nádhernej hudby a dobrej zábavy.