Pro-Am lekcie

Pro-Am je kombinácia profesionálneho (Pro) a amatérskeho (Am) tanečníka v jednom tanečnom páre. Za profesionálnu stránku vystupuje kvalifikovaný lektor, ktorý učí, trénuje a zároveň vystupuje ako partner amatérskemu tanečníkovi. Amatérsky tanečník je v tomto postavení záujemca o tanečné lekcie so základnými, prípadne žiadnymi tanečnými znalosťami. Najdôležitejšie je, aby mal tento záujemca nadšenie pre tanec, chuť sa učiť nové veci, pravideľne na sebe pracovať, a pre ktorého je tanec radosťou, oddychom a naplnením zároveň.

Trvanie 1 lekcie: 45 min.

Katalógové číslo: 011 Kategórie: ,

49,00 

Voucher Image

Popis

Čo je Pro-Am dance?

Najúžasnejšie na tanci je to, že je vždy prístupný pre všetky vekové kategórie a pre všetky úrovne. Platí to nie len pre social dance či profesionálne tanečné súťaže ale aj pre Pro-Am dance. Ak ste sa práve opýtali: „Čo to Pro-Am je?“ tak čítajte ďalej 🙂

Pro-Am dance je vo svete veľmi populárny, čo potvrdzuje aj každoročná vysoká sledovanosť skvelých tanečných programov ako je „Let’s Dance“ či „Dancing with the stars“, kde presne tento typ tanečného partnerstva môžete sledovať.

Mať za partnera profesionálneho tanečníka predstavuje nielen veľa výhod, ale prináša to aj veľa zábavy. Tento koncept zároveň vymazáva rozdiely medzi profesionálnym a amatérskym tanečníkom, pretože sa vytvára jedinečné spojenie, ktoré môže dať amatérovi skvelú motiváciu napredovať.

Pri individuálnych lekciách je zaručené, že vaše napredovanie na lekciách je mnohonásobne vyššie, o to viac, ak Vás tanečný partner povedie správnym postavením a držaním tela k správnemu prevedeniu jednotlivých tanečných krokov a figúr. Priamym personalizovaným prístupom dosiahnete za krátku dobu skvelé výsledky, vďaka ktorým okúsite čaro profesionálneho tancovania na vlastnej koži.

Ak patríte k tým, ktorí majú väčšie sny ako len ovládať základy tancov, a túžite na vlastnej koži pocítiť skutočný adrenalín a eufóriu, akú vďaka tancu a tanečným výkonom zažívajú hviezdy na televíznych obrazovkách, vyskúšajte túto lekciu aj vy!