Venčekový tanečný kurz, 25.9.-11.12.2024 (streda 16:45-18:15) – Centrum

Tanečný kurz pre stredné školy
Počet lekcií:         12
Trvanie lekcie:     90 min.
Tance:

  • počas lekcií sa naučíte tancovať základné kroky a figúry spoločenských tancov ako Waltz, Valčík, Tango, Slowfoxtrot, Foxtrot, Cha-cha-cha, Rumba, Jive, Salsa, Mambo, Polka, Čardáš ale základy iných swingových a párty tancov.

 

*V prípade prvého zápisu do tanečnej školy je v poplatku zahrnuté aj jednorazové zápisné vo výške 29,00 EUR/osoba
Venčeková slávnosť je samostatná akcia – nie je súčasťou Venčekového tanečného kurzu.
Venčeková slávnosť sa hradí samostatným poplatkom. Účasť na akcii nie je povinná.

228,00 

Voucher Image

Popis

Tanečná Bratislava

Chystáš sa na tanečný venček? Chceš tancovať v tej NAJLEPŠEJ tanečnej škole v Bratislave? Poď k nám!

  • SME JEDNOTKOU medzi tanečnými školami v Bratislave
  • SME EXPERTI na Venčekové tanečné kurzy pre stredné školy
  • UŽ 23 ROKOV vyučujeme Venčekové tanečné kurzy a organizujeme Venčekové plesy na najvyššej úrovni.
  • 90% STREDNÝCH ŠKÔL v Bratislave pravidelne venčekuje s nami
    (Gymnáziá: Metodova, Vazovova, Ivana Horvátha, Ladislava Sáru, Einsteinova, Jelačičova, Bílikova, Tilgnerova, Grösslingová, Frederika Lorcu, Pankúchova, Merkury, Bajkalská, Matky Alexyho, Sv. Vincenta de Paul, Sv. Uršule Obchodné akadémie: Račianska, Hrobákova, Nevädzová, atď.)

Naša tanečná škola každým rokom stúpa a priberá na kvalite! Za všetko hovorí VEĽKÉ MNOŽSTVO VEĽMI SPOKOJNÝCH ABSOLVENTOV tanečných kurzov. S 23 ročnými skúsenosťami máme dokonale prepracovaný systém výučby lekcií ako aj organizovanie samotných plesov! Všetko robíme s maximálnym nasadením a všetko dovedieme do dokonalosti!
S perfektným týmom lektorov Vám zaručujeme profesionalitu, kvalitu, efektívnosť, kreativitu, individuálny prístup, a hlavne zábavu a spokojnosť!

Tanečné lekcie

Sú postavené tak, aby ste počas kurzu zvládli základný tanečný repertoár, ktorý je potrebný pre vstup mladého človeka do spoločenského života. Skvelou výhodou kurzu je, že sa so svojimi spolužiakmi lepšie spoznáte a taktiež sa zoznámite s množstvom nových ľudí! Skvele sa zabavíte a naučíte sa niečo nové nielen z tanca ale aj zo spoločenskej etikety.

Aké tance sa naučím?
Počas lekcií sa naučíte tancovať základné kroky a figúry spoločenských tancov ako Waltz, Valčík, Tango, Slowfoxtrot, Foxtrot, Cha-cha-cha, Rumba, Jive, Salsa, Mambo, Polka, Čardáš ale základy iných swingových a párty tancov.

Kde sa tancuje?
Kurz prebieha v krásnych priestoroch Tančiarne Tanečnej školy TOP CENTRUM (rozhraní na mestských častiach Petržalka, Staré mesto, Ružinov) – pod vedením profesionálnch lektorov. Tisíce spokojných klientov hovoria za seba!

Ide mi to?
Tešiť sa môžete aj na priebežné videá a fotky z lekcií, na ktorých budete môcť sledovať Váš pokrok na hodinách. Zverejňovať ich budeme na INSTAGRAME: tanecnaskola_topcentrum

Venčeková slávnosť

Po úspešnom absolvovaní celého Tanečného kurzu pre stredné školy prichádza na rad vytúžený
Prvý študentský tanečný ples – „Venček“– je slávnostným ukončením Vášho tanečného kurzu, na
ktorý si pozývate svojich rodičov, priateľov, známych či profesorov, aby ste im predviedli a odprezentovali, čo všetko ste sa počas kurzu naučili. Ako jediný v Bratislave organizujeme pre Vás Venček tak ako má byť – na najvyššej úrovni s famóznym tanečným programom a tanečnou show!
Venčeková slávnosť je samostatná akcia – nie je súčasťou Venčekového tanečného kurzu.
Venčeková slávnosť sa hradí samostatným poplatkom. Účasť na akcii nie je povinná.

Ako venček prebieha?
Venček prebieha pod vedením Vášho tanečného lektora, ktorý Vás bude počas programu usmerňovať. Začína sa slávnostným nástupom, po ktorom nasledujú tanečné kolá s krátkym predstavením tancov.
Zatancujete si aj rodičovský tanec, kde budete mať možnosť naučiť svojich rodičov nové tanečné kroky.
Taktiež sa naučíte nový country tanec, pri ktorom sa aj počas voľnej zábavy poriadne zabavíte.
Najdôležitejšou časťou večera budú tanečné kolá, v ktorých sa budú rozdávať venčeky (dámska volenka) a korálky (pánska volenka). Vrcholom tanečného plesu bude slávnostné vyhlásenie a udelenie trofejí Tanečnej školy Topcentum tým najlepším tanečníkom slávnosti – Venčekový kráľ a Venčeková kráľovná!

Súčasťou plesu sú už spomínané perfeknté vystúpenia tanečných profesionálov, veľa chutného jedla (večera vo forme teplého bufetu – recepcia, sladké dobroty, nealko, alko) a samozrejme na záver aj diskotéka – voľná zábava. Skvelú atmosféru celého večera bude tvoriť exkluzívna výzdoba sály a perfektná svetelná & laserová show. O kvalitný zvuk, zábavu a dobrú náladu sa bude starať profesionálny DJ.

Ďalšie informácie

Dresscode

keďže sa jedná o spoločenský tanec je potrebné elegantnejšie oblečenie

Dámy

šaty/sukňa (nie rifle/nie tepláky/nie krátke nohavice) s topom – dĺžka sukne na úroveň kolien (nie mini sukňa, nie midi sukňa)

Páni

košeľa, kravata, dlhé látkové nohavice (nie rifle/nie tepláky/nie krátke nohavice)

Obuv

pred vstupom do sály je potrebné prezuť sa do topánok s čistou podrážkou, ktoré nepúšťajú čmuhy; tancovať v topánkach v ktorých prídete je zakázané z hygienických dôvodov

Obuv dámy

topánky na opätku ideálnej výšky (nie high heels), pre vlastnú bezpečnosť so zatvorenou špičkou (nie čižmy)

Obuv páni

poltopánky/mokasíny (nie tenisky/nie šľapky).

Zakúpenie topánok

V prípade záujmu možnosť zakúpenia tanečných topánok priamo v našej tanečnej škole.

Náhrada lekcie

Vymeškanú lekciu je možné nahradiť si v inom termíne rovnakého tanečného kurzu. Tento benefit je možné čerpať iba počas trvania Vášho tanečného kurzu.