DISCO DANCE
PRE DETI


Hľadáte pre svoje dieťa krúžok, v ktorom by dokonale vybilo svoju energiu a perfektne ju zúročilo?

Prihláste ho k nám na tanečný krúžok Disco Dance!

Disco Dance je rýchly a dynamický moderný tanec ktorý v sebe spája klasický tanec s prvkami gymnastiky a baletu. V Disco choreografiách sa využívajú rôzne skoky, výkopy, otočky, pózy, figúry, krokové variácie a rôzne kombinácie presných a ostrých pohybov rúk a nôh, ktoré zdôrazňujú pohyb a flexibilitu tela. Energiu tanečníkom dopĺňa aj moderná dynamická hudba, ktorá je pre tento tanečný štýl charakteristická. Disco Dance patrí medzi najnáročnejšie rytmické tance, preto si vyžaduje výbornú fyzickú a svalovú kondíciu, a taktiež od tanečníkov vyžaduje maximálne nasadenie a energiu vloženú do tanca.

Prečo tancovať Disco Dance?
Tento tanečný štýl je veľmi moderný a obľúbený medzi mladými tanečníkmi po celom svete. Svojou energiou a kreativitou dokáže zaujať skutočne každého. Dôležité je, aby tanec deti bavil a napĺňal, na čo má Disco Dance perfektné predpoklady. Vďaka pravidelným tréningom si deti osvoja a zlepšia koordináciu tela, rovnováhu, rytmus i techniku tanca. Taktiež nadobudnú väčší pohybový rozsah a prepracujú sa k skvelej fyzickej kondícii a k celkovému spevneniu tela.

Ako začať?
Je to veľmi jednoduché – stačí sa nebáť a prísť :) Pridať sa k nám môžu chlapci aj dievčatá vo veku od 7 rokov. Začíname tanečným krúžkom Disco Dance prípravka, ktorý vedú skúsené lektorky – aktívne tanečníčky. Deti sa do krúžku môžu pridať aj počas rozbehnutej sezóny. Lekcie prípravky sú nastavené pre začiatočníkov preto tieto lekcie zvládne skutočne každý malý nezbedník.

Preto ak má vaša ratolesť nadšenie pre rýchlu hudbu a energie na rozdávanie, neváhajte a prihláste ho k nám na tanečný krúžok Disco Dance!

PRIHLÁSIŤ