NAJNOVŠIE KURZY,
KTORÉ PRE VÁS OTVÁRAME

Tá najkvalitnejšia a zároveň najširšia ponuka tanečných kurzov, svadobných rýchlokurzov, krúžkov štandardných
a latinsko-amerických tancov, kubánskej salsy v Bratislave.

Tanečná prípravka pre deti MINI (3-4r)

Termín A: UT Petržalka I. 16:45-17:30 1.hodina 25.9.2018 12x45 min PRIHLÁSIŤ

Tanečná prípravka pre deti MIDI (5-6r)

Termín A: UT Petržalka I. 17:30-18:15 1.hodina 25.9.2018 12x45 min PRIHLÁSIŤ

Disco Dance prípravka pre deti (7-11r)

Termín A: PO Centrum 16:00-17:30 1.hodina 24.9.2018 12x90 min PRIHLÁSIŤ
Termín B: UT Petržalka II. 17:00-18:30 1.hodina 25.9.2018 12x90 min PRIHLÁSIŤ
Termín C: ST Ružinov 15:45-17:15 1.hodina 26.9.2018 12x90 min PRIHLÁSIŤ

Základný tanečný kurz pre dospelých

Termín A: PI Ružinov 19:15-20:30 1.hodina 21.9.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín B: PO Petržalka I. 18:45-20:00 1.hodina 24.9.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín C: ŠT Petržalka II. 20:15-21:30 1.hodina 11.10.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín D: UT Centrum 18:15-19:30 1.hodina 16.10.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín E: PI Ružinov 17:45-19:00 1.hodina 19.10.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín F: UT Petržalka I. 18:15-19:30 1.hodina 23.10.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín G: NE Centrum 20:45-22:00 1.hodina 28.10.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín H: ST Petržalka I. 19:15-20:45 1.hodina 7.11.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín I: PO Centrum 18:15-19:30 1.hodina 19.11.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín J: UT Ružinov 20:45-22:00 1.hodina 20.11.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín K: NE Centrum 18:00-19:15 1.hodina 25.11.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín L: ST Centrum 20:45-22:00 1.hodina 5.12.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ
Termín M: ŠT Ružinov 20:45-22:00 1.hodina 6.12.2018 10x75 min PRIHLÁSIŤ

Svadobný tanečný rýchlokurz 2018

Termín A: ST Centrum 20:00-21:00 1. hodina 3.10.2018 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ

Svadobný tanečný rýchlokurz 2019

Termín A: PO Petržalka I. 20:00-21:00 1. hodina 4.3.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín B: ST Centrum 18:30-19:30 1. hodina 6.3.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín C: ST Ružinov 19:00-20:00 1. hodina 6.3.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín D: PO Petržalka I. 20:00-21:00 1. hodina 1.4.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín E: ST Centrum 18:30-19:30 1. hodina 3.4.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín F: ST Ružinov 19:00-20:00 1. hodina 3.4.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín G: PO Petržalka I. 20:00-21:00 1. hodina 6.5.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín H: ST Centrum 18:30-19:30 1. hodina 8.5.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín I: ST Ružinov 19:00-20:00 1. hodina 8.5.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín J: PO Petržalka I. 20:00-21:00 1. hodina 3.6.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín K: ST Centrum 18:30-19:30 1. hodina 5.6.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín L: ST Ružinov 19:00-20:00 1. hodina 5.6.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín M: PO Petržalka I. 20:00-21:00 1. hodina 1.7.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín N: ST Centrum 18:30-19:30 1. hodina 3.7.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín O: PO Petržalka I. 20:00-21:00 1. hodina 5.8.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín P: ST Centrum 18:30-19:30 1. hodina 7.8.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín R: PO Petržalka I. 20:00-21:00 1. hodina 2.9.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín S: ST Centrum 18:30-19:30 1. hodina 4.9.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín T: PO Petržalka I. 20:00-21:00 1. hodina 7.10.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ
Termín U: ST Centrum 18:30-19:30 1. hodina 9.10.2019 4 x 60 min PRIHLÁSIŤ

Latino pre ženy - začiatočníčky

Termín A: ŠT Petržalka I. 17:30-18:30 1.hodina 20.9.2018 13x60 min PRIHLÁSIŤ
Termín B: PO Ružinov 20:15-21:15 1.hodina 24.9.2018 13x60 min PRIHLÁSIŤ
Termín C: ŠT Centrum 19:00-20:00 1.hodina 27.9.2018 13x60 min PRIHLÁSIŤ
Termín D: ST Ružinov 17:45-18:45 1.hodina 24.10.2018 13x60 min PRIHLÁSIŤ
Termín E: ŠT Petržalka I. 19:30-20:30 1.hodina 25.10.2018 13x60 min PRIHLÁSIŤ
Termín F: ŠT Centrum 19:00-20:00 1.hodina 8.11.2018 13x60 min PRIHLÁSIŤ
Termín G: PO Ružinov 17:45-18:45 1.hodina 26.11.2018 13x60 min PRIHLÁSIŤ
Termín H: ŠT Petržalka I. 20:30-21:30 1.hodina 29.11.2018 13x60 min PRIHLÁSIŤ

MaxPower

Termín A: PO Centrum 19:30-20:20 1.hodina 8.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ
Termín B: PI Centrum 17:00-17:50 1.hodina 12.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ
Termín C: UT Ružinov 18:00-18:50 1.hodina 16.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ

Yoga by Alomoves

Termín A: PO Centrum 18:30-19:20 1.hodina 8.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ
Termín B: ST Centrum 18:00-18:50 1.hodina 10.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ
Termín C: UT Ružinov 17:00-17:50 1.hodina 16.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ
Termín D: ŠT Ružinov 17:00-17:50 1.hodina 18.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ

Tabata

Termín A: ST Centrum 19:00-19:50 1.hodina 17.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ
Termín B: ŠT Ružinov 18:00-18:50 1.hodina 18.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ
Termín C: PI Centrum 18:00-18:50 1.hodina 19.10.2018 8x50 min PRIHLÁSIŤ